Make your own free website on Tripod.com

 

 

 


 
ANNOUNCES
Offer
Oferte
Request
Cereri
Found
Găsiţi
Lost
Pierduţi
Miscellanea
Diverse

UTILITIES

Web Ring
Forum
E-mail List
Free Email
Chat Room
Guest Book
Add Your Site
Send your
dog's photo

Photo Album

Dog Shows'
photos

Screen Saver
Wallpaper
Jokes & Cartoons

Greeting
Cards

Search

Check Your Email

Your Inbox at HOTMAIL
Your Inbox at YAHOO
Your Inbox at Romania on Line
Your Inbox at EXCITE

 

~ 2002 ~
CALENDARUL COMPETITIONAL

DATA

LOCALITATE COMPETIȚIE ORGANIZATOR
MARTIE

16.03

București CAC A.Ch.M.B.

16.03

Arad

Expo Club + Selecție

C.N.R.R.N
23.03 Băile Herculane Expo zonală + Selecție CNCG
23.03 Sibiu Ex.lucru-SChH1+Selecție toate rasele A.Ch. Sibiu
30.03 Bistrita Expo Club + Selecție C.N.C.C.R.C.R.C.
30-31.03 Tg.Mureş Ex.lucru A.Ch. Mureș
APRILIE
06.04 Arad Ex.lucru+Selecție toate rasele A.Ch. Jud. Arad
13.04 Cluj CAC A.Ch. Napoca
20.04 Lugoj Ex.lucru BH/CC A.Ch. Lugoj
20.04 Satu Mare CAC A.Ch. Satu Mare
20.04 Craiova Ex.lucru A.Ch. Oltenia
21.04 Baia Mare CAC A.Ch. Maramureș
21.04 Salonta Ex.lucru A.Ch. Bihor-Fil.Salonta
27.04 Sfântu Gheorghe CAC A.Ch. Sfântu Gheorghe CV
28.04 Suceava CAC A.Ch. Suceava Bucovina
MAI
04.05 Timişoara CAC A.Ch. Timiș
05.05 Timişoara CACIB A.Ch. Timiș
11.05 Târgoviște CAC+Selecție toate rasele A.Ch. Fair Plaz DB
12.05 Rădăuți CAC+Selecție toate rasele Fundația Ghe. Crețu
18.05 Arad Expo zonală + Selecție CNCG
18.05 Constanța CAC A.Ch. Constanța
19.05 Constanța CACIB - Cupa Mării Negre A.Ch. Constanța
25.05 Craiova CAC A.Ch. Oltenia
IUNIE
01.06 Miercurea Ciuc CAC A.Ch. Harghita
09.06 București Expo Club Club Național de Dalmațian
15.06 Lugoj CAC - Memorialul Daniel Toth A.Ch. Lugoj
15.06 Onești CAC A.Ch. Onești
15.06 București CAC (arbitrii / judges) A.Ch.M.B.
16.06 București CACIB (arbitrii / judges) A.Ch.M.B.
16.06 Oradea Ex.lucru A.Ch. Bihor
22.06 Buzău Selecție toate rasele A.Ch. Buzău
29.06 Arad CAC A.Ch. Jud. Arad
29.06 Arad Expo Club Agrement C.C.A.R
29.06 Pitești CAC+Selecție toate rasele A.Ch. Argus Argeș
IULIE
06.07 Deva Expo zonală + Selecție CNCG

14.07

Câmpina CAC + Selectie A.Ch.Prahova
20.07 Sibiu CACIB A.Ch. Sibiu
21.07 Sibiu CAC A.Ch. Sibiu
28.07 Mediaș CAC A.Ch. Mediaș
AUGUST
17.08 Oradea CACIB A.Ch. Bihor
24.08 Suceava CAC A.Ch. Suceava Bucovina

31.08

Ploiești CAC + Selectie A.Ch.Prahova
SEPTEMBRIE
01.09 Turnu Severin CAC A.Ch. Mehedinți
07.09 Tg.Mureş CACIB A.Ch. Mureș
07.09 Tg.Mureş Expo Club Terrieri & Teckeli C.N.T.T.
07.09 Tg.Mureş Expo Club Gr.V + Selecție C.N.R.R.N.
08.09 Tg.Mureş CAC A.Ch. Mureș
14.09 Bucureşti Expo Club Spaniel Club Român
21.09 Timişoara Expo zonală + Selecție CNCG
21.09 Galați Selecție toate rasele A.Ch. Galați
OCTOMBRIE
05.10 Arad CACIB Cupa Central Est Europeană
(arbitrii / judges
)
A.Ch. Jud. Arad
06.10 Arad CACIB Campionatul României
(arbitrii / judges
)
A.Ch. Jud. Arad
19-20.10 Arad Ex.lucru+Selecție toate rasele A.Ch. Jud. Arad
NOIEMBRIE
02.11 Iași Campionatul Național CNCG CNCG
DECEMBRIE

7.12

București CAC-Derby A.Ch.M.B.

7.12

București Turneul Campionilor A.Ch.M.B.

8.12

București C.A.C.I.B. A.Ch.M.B.

8.12

București Top Ten A.Ch.M.B.

Acest calendar ne-a fost comunicat de cãtre Conducerea A.Ch.R. sub rezerva unor modificãri ulterioare.  In mãsura în care aceste modificãri ne vor fi comunicate, ele vor fi publicate în pagina noastrã.

 

 

 Last modified: November 2, 2002

Webmaster dan d.