Make your own free website on Tripod.com

~ 2002 ~
CALENDARUL COMPETITIONAL

 

DATA

LOCALITATE COMPETIȚIE ORGANIZATOR
MARTIE

16.03

București CAC A.Ch.M.B.

16.03

Arad

Expo Club + Selecție

C.N.R.R.N
23.03 Băile Herculane Expo zonală + Selecție CNCG
23.03 Sibiu Ex.lucru-SChH1+Selecție toate rasele A.Ch. Sibiu
30.03 Bistrita Expo Club + Selecție C.N.C.C.R.C.R.C.
30-31.03 Tg.Mureş Ex.lucru A.Ch. Mureș
APRILIE
06.04 Arad Ex.lucru+Selecție toate rasele A.Ch. Jud. Arad
13.04 Cluj CAC A.Ch. Napoca
20.04 Lugoj Ex.lucru BH/CC A.Ch. Lugoj
20.04 Satu Mare CAC A.Ch. Satu Mare
20.04 Craiova Ex.lucru A.Ch. Oltenia
21.04 Baia Mare CAC A.Ch. Maramureș
21.04 Salonta Ex.lucru A.Ch. Bihor-Fil.Salonta
27.04 Sfântu Gheorghe CAC A.Ch. Sfântu Gheorghe CV
28.04 Suceava CAC A.Ch. Suceava Bucovina
MAI
04.05 Timişoara CAC A.Ch. Timiș
05.05 Timişoara CACIB A.Ch. Timiș
11.05 Târgoviște CAC+Selecție toate rasele A.Ch. Fair Plaz DB
12.05 Rădăuți CAC+Selecție toate rasele Fundația Ghe. Crețu
18.05 Arad Expo zonală + Selecție CNCG
18.05 Constanța CAC A.Ch. Constanța
19.05 Constanța CACIB - Cupa Mării Negre A.Ch. Constanța
25.05 Craiova CAC A.Ch. Oltenia
IUNIE
01.06 Miercurea Ciuc CAC A.Ch. Harghita
08.06 București CAC A.Ch.M.B.
09.06 București CACIB A.Ch.M.B.
09.06 București Expo Club Club Național de Dalmațian
15.06 Lugoj CAC - Memorialul Daniel Toth A.Ch. Lugoj
15.06 Onești CAC A.Ch. Onești
16.06 Oradea Ex.lucru A.Ch. Bihor
22.06 Buzău Selecție toate rasele A.Ch. Buzău
29.06 Arad CAC A.Ch. Jud. Arad
29.06 Arad Expo Club Agrement C.C.A.R
29.06 Pitești CAC+Selecție toate rasele A.Ch. Argus Argeș
IULIE
06.07 Deva Expo zonală + Selecție CNCG
20.07 Sibiu CACIB A.Ch. Sibiu
21.07 Sibiu CAC A.Ch. Sibiu
28.07 Mediaș CAC A.Ch. Mediaș
AUGUST
17.08 Oradea CACIB A.Ch. Bihor
24.08 Suceava CAC A.Ch. Suceava Bucovina
SEPTEMBRIE
01.09 Turnu Severin CAC A.Ch. Mehedinți
07.09 Tg.Mureş CACIB A.Ch. Mureș
07.09 Tg.Mureş Expo Club Terieri & Tewckeli C.N.T.T.
07.09 Tg.Mureş Expo Club Gr.V + Selecție C.N.R.R.N.
08.09 Tg.Mureş CAC A.Ch. Mureș
14.09 Bucureşti Expo Club Spaniel Club Român
21.09 Timişoara Expo zonală + Selecție CNCG
21.09 Galați Selecție toate rasele A.Ch. Galați
OCTOMBRIE
05.10 Arad CACIB Cupa Central Est Europeană A.Ch. Jud. Arad
06.10 Arad CACIB Campionatul României A.Ch. Jud. Arad

19.10

București CAC Memorialul Adrian Palladi A.Ch.M.B.
19-20.10 Arad Ex.lucru+Selecție toate rasele A.Ch. Jud. Arad
NOIEMBRIE
02.11 Iași Campionatul Național CNCG

Acest calendar ne-a fost comunicat de cãtre Conducerea A.Ch.R. sub rezerva unor modificãri ulterioare.  In mãsura în care aceste modificãri ne vor fi comunicate, ele vor fi publicate în pagina noastrã.